Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közös tanulás? Töri, magyar...

Közös tanulás? Töri, magyar emelt érettségire való felkészülésről lenne szó.

Figyelt kérdés

Idén emeltezem magyarból és töriből. Ahogy magamat ismerem rámfér az ösztökélés, ezért jutott ez eszembe. Ha valakinek el kell számolnom, együtt kell haladnunk nem lustulhatok. A húzóerő jót tesz, elején futásnál is bevált:))

Fontos nekem ez az egész, ezért kérlek csak akkor írj, ha komolyan gondolod. Aztán meglátjuk:)

23/L



2013. febr. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Töriből emeltezni tervezek, ha gondolod írj rám :)
2013. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is emeltezek majd töriből, készülök nagyon. :) Történelemtanár szeretnék lenni. Ha gondolod segíthetek. :)
2013. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabcika25 válasza:
Sziasztok!Én is most tervezek szint emelőt rakni és jól jönne nekem is a segítség illetve a huzóerő :)
2013. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia mindenkinek!

Személyes találkozás útján-hetente,2hetente-gondoltam/részben/ a tanulást. Tematika kidolgozása,felosztása,párszor közösen átbeszélni ki hol tart,stb. A személyes kontakt a visszajelzés, húzóerő miatt fontos számomra. Kb valami hasonló.

Fontos; bp-i vok:))

Akkor keress, ha ez így megfelel..

2013. febr. 15. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

szex van benne? xd


bocs, de humoros a mai napom :D

2013. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, még mennyire aktuális a kérdésed, és kialakult-e a csoport. Én is emeltezni készülök töriből, de az autodidakta mód nekem is nehéz. :)

Valamint nekem kissé idegen a terület, ugyanis 3 évig biosz szakon tanultam, így beiratkoztam egy intenzív szombati kurzusra. Mégis, azért jó, ha minél több alkalom nyílik arra, hogy másokkal is meg tudjuk beszélni amit éppen tanulunk.

Én is Budapesten lakom, és ha gondolod, szívesen csatlakozom hozzátok. :)

21/L

2013. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
huhu akkor itt már gruppen lesz.
2013. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!