Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás előtt: Csecsemő...

Továbbtanulás előtt: Csecsemő és kisgyermeknevelő?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi iskolába jártam középiskolába.

Kereskedelem és marketing szakra jelentkeztem, de 3 ponttal lemaradtam a szakról. Most végzek egy 2 éves OKJ-s képzést, idegenforgalmi szakmenedzsernek tanulok.


Szeretnék tovább tanulni,de a kereskedelem/marketing/vendéglátás/andragógia témákban nem látom a jövőm,nem bízom benne hogy felvesznek,és ha fel is vesznek,vajon lesz állásom?megélhetek belőle??


Ezért gondolkozom a csecsemő és kisgyermeknevelő szakon. Sokrétűbbnek látom,anyukám szerint is több a lehetőség benne.


Szerintetek? Van valami tippetek,milyen szakot kellene választanom?



2013. febr. 12. 16:11
 1/3 anonim válasza:
én is nagyon szeretném ezt csinálni, de a közalkalmazotti fizetés elég kiábrándító. Ha városban laksz, elhelyezkedhetsz magán bölcsiben, ott talán jobb a fizetés. Talán tudsz majd napközit indítani, stb... nekem túl sok volt a talán. Szerintem a ker. és mark. annyira sokrétű, hogy valamit mindenképpen lehet vele találni, és én úgy gondolom, jobb fizetésért, mint a közalkalmazotti.
2013. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2013. febr. 12. 21:14
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg igenis van benne lehetőség.Mehetsz bölcsibe,kórházba dolgozni,bébiszitternek is mehetsz vele (előnyt jelent ez a végzettség) és még sorolhatnám. Szerintem megéri elgondolkodni rajta.
2013. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!