Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e iskolát váltanom?

Érdemes-e iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok.Jelenleg OE gépészmérnökire járok, a második félévnél tartok. Az első félévben minden tárgyam meglett 2,97 lett az átlagom. Viszont a tárgyak nagy része nem érdekel. 1. félévben a matekon és informatikán kívül egyik sem érdekelt és ebből kifolyólag nagyon nehezen is tudtam megtanulni. Most a 2. félévben úgy látom, hogy ez nem is fog változni. Amiért elgondolkoztam még az iskola váltáson az az, hogy folyamatosan szorongok amiatt, mert olyat csinálok amit nem szeretek. Másik oldalról viszont (pont amiért elkezdtem) gépészmérnökként el lehet helyezkedni és jól megfizetik. Érdemes lehet ezt folytatnom, vagy keressek olyat ami jobban érdekel ?

#iskola #gépészmérnök #iskla váltás
2013. febr. 12. 16:36
 1/1 anonim válasza:

Még mindig kereses a választ?

Mert szerintem érdemes maradnod

ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!