Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 hetem van hogy eldöntsem...

2 hetem van hogy eldöntsem hova jelentkezzek. Gyógyszerésznek első helyen Pest, aztán Szeged. Kérdésem hogy milyen szakot jelöljek még meg valami hasonló téren ha a biológia tudásom biztosabb mint a kémia?

Figyelt kérdés
Gyógytornásznak, egészségügyi szervezőnek úgy hallottam nem érdemes menni .Kérlek írjatok hasonló szakokat! Köszi Segítséég

2013. febr. 12. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
orvosi nem vonz? úgyis kell tenned két emeltet, szóval sztem beirhatnád, ha érdekel :) javaslom Semmelweisen vagy Szegeden, úgy tudom itt a legjobb :)
2013. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok. :D

Én Szegedre mennék gyógyszerészetire, másodiknak sztem meg az élelmiszermérnököt fogom megjelölni. A harmadikat nem tudom, biosz-kémia tanár esetleg.

De vissza rád, sztem az élelmiszermérnöki nem rossz tartaléknak, háromszáz-valahány pontos, állítólag nem túl nehéz. :D

2013. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!