Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anyagmérnöki szakról mit...

Anyagmérnöki szakról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet vele elhelyezkedni??? Csak nagyobb városokban keresik őket? Ha családom lesz mennyire tudok majd harmónikusan élni? Ez nem egy családcentrikus szakma?

2013. febr. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyagmérnök vagyok,azon belül is polimertechnológia-vegyipari technológus szakon végeztem.

Keresett szakma,egyre jobban,igaz,leginkább nagyobb cégeknél,de kevesen végeznek évente,nagyobb az igény,munkád biztosan lesz vele.

8-16:30-ig dolgoztam eddig mindig,vagyis ezt is rugalmasan,de cégfüggő,még sosem okozott gondot a csláaddal lenni,nincs túlóra,van elég szabi,van napközben idő,fizet annyira jól,hogy beleférnek nyaralások,wellneshétvégék,stb.

Pedig borsodban éke és dolgozom.

2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
éke=élek
2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is Borsodban élek és a Miskolci egyetemre szeretnék jelentkezni. Melyik városban dolgozol?
2013. febr. 13. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. febr. 13. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:

TVK-ban


Jó a döntés,nem fogod megbánni.

2013. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ra kereslet, en mondjuk gepesz vagyok, de tolunk is azon belul talan az anyagtechnologia szakiranyosokbol keresik a legtobbet (meg persze gyartosokbol). De mivel manapsag egyre nagyobb teret hoditanak a polimerek-kompozitok (rohamosan no a felhasznalasi teruletuk), valoszinuleg egy ideig meg egyre tobb anyagosra is lesz szukseg.
2013. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!