Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok érdemes Pénzügy...

Mit gondoltok érdemes Pénzügy és számvitel szakon is megszereznem a diplomát a Gazd. Men szak mellé?

Figyelt kérdés

Jelenleg fejezem be Óbudai Egyetemen a Gazdálkodás és menedzsment szakot (levelező). Gazdasági/Pénzügyi területen dolgozom és ezen a területen szeretnék tovább fejldődni.

Szerintetek érdemes kiegészítenem a Gazd.men. diplomámat Pénzügy és Számvitel diplomával?

Nem szeretnék OKJ-s képzésekre menni, és úgy vélem, hogy a két diploma tökéletesen kiegészíti egymást és céljaimat/fejlődésemet is támogatja.

Mit gondoltok érdemes Pénzügy és számvitel szakon is megszereznem a diplomát a Gazd.men szak mellé?



2013. jan. 24. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
MSc-n nem gondolkodtál? Vagy már megvan?
2013. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, de félek, hogy ahhoz nem vagyok elég jó :(
2013. jan. 24. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően MSc-ben gondolkodnék, és csak utána jönne szóba a másoddiploma. Teszem hozzá, nem igazán konyítok a gazdasági/pénzügyi területhez, de alapvetően úgy gondolkozok, hogyha bejött az adott szakterület, akkor abban szeretnék minél feljebb jutni. Persze egy tágabb területen belül egy picit másfajta diploma megnyithat új dimenziókat, hiszen több mindenhez értesz, több részterületen tudsz munkát vállalni, stb. Szóval lehet értelme.
2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 28. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!