Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan alapítvány (pl)...

Van olyan alapítvány (pl) vagy szervezet amely arra van, hogy egyetemi tanulás kapcsán lehet beadni támogatási kérelmet?

Figyelt kérdés

nyilván XXX feltételekkel, de egyáltalán kik foglalkoznak iylennel vagy foglalkoznak-e ? Létezik-e ?

kösz


2009. szept. 7. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

van egy pár.

pl a BURSA

2009. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyen támogatók engem is érdekelnének,mert jól jönne a támogatás a főiskolás éveimben!
2009. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok....az előzőhöz hozzá tenném, hogy www.bursa.hu

van ilyen oldal hogy www.pafi.hu itt is szoktak lenni pályázatok.

de kérdezzétek meg a főiskolátok Hallgatói Önkormányzatában milyen támogatásokat kaphatok.

Ezek általában valamihez vannak kötve, tehát hátrányos helyzetűnek, vagy félárvának kell lenned, vagy ehhet hasonlók.

vannak olyan ösztöndíjak amiket tanulás/teljesítmény után kapsz ilyen pl. a köztársasági ösztöndíj.

remélem segítetettem vmit

2009. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nincs komolya kutatásod, vagy nem vagy félárva aki 4000Ftból él 5 testvérével havonta, vagy a mindig bevethető aduász , vagyis cigány, akkor ne számíts rá ,hogy az állam támogatni fog. De egy próbát megér, az egyetem honlapján van pályázati rész ott kell szétnézni.
2009. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, se cigány, se fogyatékos nem vagyok, egyszerűen kíváncsi voltam, létezik-e bármi, mert a szivatós diákhitelbe nem megyek bele, azt hallom éppen eleget szidni, és mivel költségtérítésesen vagyok + még szivatnak is minden mással (pl kitalálnak egy kötelező képzést évente ami 150 ezer Ft még pluszba, é spersze frászt s eér, csak apénzbeszedésre megy, undorító, állítóélag valami önismereti hét lenne, de aztán többet árt mint használ, ez más kérdés), lényeg, hogy egyszerűen lehetetlen fizetni.

De jól mondta valaki, lehet, hogy lassan oda lyukadok, hogy cigánynak vallom magam, valaki mesélte, hogy akkor még havi egész szép pénzt is kap csak mert felsőoktatásban tanul ..... tiszta vicc.

2009. szept. 9. 08:51
 6/8 A kérdező kommentje:
utánajártam, a bursa az úgy vicc ahogy van, legalábbis nekem, hát eleve ha a helyi önkormányzat bírálja el, akikkel heti szinten veszekszem pont szociális helyzetből adódó dolgok miatt, na már lökik is félre, ha meglátják a nevemet, mást meg nem igen találok, pedig nem értem, az egyetemen külön formanyomtatvány van erre, hogy "akik xxxxx ösztöndíjas ....", szóval kell, hogy legyen valami, csak úgy tűnik elég nehéz rátalálni.
2009. szept. 10. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
diákhitel....az a legjobb hitel...ha rendesen fizeted utána.és okosan nem lehet belőle baj...én is most vettem fel
2009. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na énaz előzővel annyit szívtam, hogy ne tudd meg, fizetgettem rendesen aztán röhögve közöülték, hogy ja a kötelező részéet a kamatot se fedezi, ezért fordulhat elő, hogy hiába fizetem folyamatosan, mégis növekszik az összeg. Úgyhogy én abba még egyszer nemmegyek bel , az tuti. Csak úgy tudtam kmimászni, amikro végre sikerült nekik nagyobb összegű átutalást csinálni, aztán akkor tulképpen 4 nagyobb összegben visszafizettem az egészet, de a részletekben való fizetés, számold csak ki, nekik tök jó üzlet, te nem jársz túl jól.Én is gondoltam rá, de attól egyrészt mindenki elijeszt, meg nekem is megvannak a tapasztatatim ...

Azért köszi, majd lesz valami ....

2009. szept. 12. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!