Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az ELTE magyar...

Mennyire nehéz az ELTE magyar szak?

Figyelt kérdés

Ömmm, szóval arra lennék kíváncsi, hogy hány óra van egy héten, abból mennyi az előadás és mennyi a gyakorlat, és mennyit kell tanulni szorgalmi időszakban? Tehát mondjuk a minimumhoz mennyi elég? Nyilván nem az a célom, csak én orvosira is járok, viszont rettentően hiányzik a humán vénámnak a btk, és ezért gondolkodom azon, hogy erre is benevezek. De azért félek a párhuzamos tanulástól...

Tenkjú.



2013. febr. 16. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is elvégeztem pedig egy senki vagyok
2013. febr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, de én orvosival párhuzamosan akarom elvégezni..:D
2013. febr. 16. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Akkor olvass, de ne foglald a minimum szinteddel a helyet az elől, aki meg oda szeretne menni. És nem is minimumot nyújtana.
2013. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem a minimum a célom. Viszont mondjuk egy anatómia szigorlat mellett lehet, hogy nem tudom az 5ös szintet hozni, mint az, aki csak erre tud koncentrálni.

Btw, mivel orvosin nyilván államilag támogatottra járok, ezt önköltségesen végezném, szóval még el sem veszem senki elől a helyet. Akit pedig a felvételinél úgy szorítok ki, hogy közben nekem orvosin van még x db vizsgám, és még így is jobb emelt magyart írok, mint ő, akkor nem én nem vagyok odavaló, márneisharagudj. :D

2013. febr. 16. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne foglalkozz az utolsóval, csak irígy mert neki csak érettségije van vagy sem. Én is éppenhogy átestem mindenből és végül lediplomáztam és most egy könyvkiadónál dolgozok. Igaz, hogy ismerős helyezett el, de nem voltak sosem jó jegyeim és mégis végeztem és most nem panaszkodok.
2013. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem átbukdácsolni akarok; igazából én szerelemből csinálnám a szakot, később MA-ra is akarko menni és PhD-zni, tényleg imádom. Csak orvosi mellett azért nehéz. Főleg mivel itt sokszor küszködök, hogy rávegyem magam a tanulásra; pszichiáter szeretnék lenni, és ezek az alapozó fizika-anatómia tárgyak nem lesznek nekem igazán hasznosak, csak amolyan "muszáj megcsinálni" alapon tartok ki, hogy később azt tanulhassam, ami igazán érdekel.
2013. febr. 16. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél végül magyar szakra?
2014. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!