Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » World Health Organization_Mily...

World Health Organization_Milyen diploma kell a bekerüléshez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt lehetőségem elvégezni az orvosi egyetemet és már nem is lesz. jogot hallgatok, de nagyon szeretem az orvostudományt. A WHO-nál szeretnék dolgozni, akár itthon, akár külföldön. A nyelv tudom, hogy elengedhetetlen. Azokkal nem lesz probléma, de a jogot sem szeretném ott hagyni, mert azt is hasznosnak találom a szervezetnél való elhelyezkedés esélyénél, de mellette el kell végezzek valamely eü-szakot. Ti mit tanácsoltok? Én a joggal párhuzamosan a rekreáció és egészségfejlesztést gondoltam egészségfejlesztés szakirányon Bsc. Utána befejezném a jogot, majd népegészségügy Msc képzés s talán egy Phd a SOTE-n. Vagy csak rekreáció, jog és eü menedzser képzés. Melyikkel járnék jobban? Előre is köszi mindenkinek.

2013. febr. 16. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!