Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra szeretnék érettségizni...

Újra szeretnék érettségizni emelt biológia és emelt fizikából? (mit ajánlotok, többi lent)

Figyelt kérdés

Orvos szeretnék lenni, és az én nekem rosszul sikerült az emelt biológia érettségim és a középszintű fizika érettségim is...


Ezért újra megakarom próbálni és ehhez keresek iskolát ahova felvesznek és ahova nem kell fizetni,


van ilyen?


2013. febr. 17. 20:26
 1/5 reptoid ***** válasza:

Gondolom, már van érettségi bizid, elballagtál.


Nincs olyan iskola, ahol téged ingyen tanítanának, olyan meg végképp nincs, ahol ingyen le is érettségizhetnél újra.


A legjobb az lenne, ha fogadnál magad mellé egy magántanárt vagy magadtól nekiesni a könyvnek. A most májusi érettségire márc 1-ig tudsz jelentkezni egy tetszőleges középiskolában, ahol elvállalnak, vagy a területileg illetékes kormányhivatalban, de ígyis-úgyis kapsz majd befizetni való csekket a vizsgáért.

2013. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló írta. Ez kb. olyan mintha meg lenne a jogsid és pót órákat akarnál venni. Az plusz pénz óránként. Ha nem magadtól tanulsz meg mindent, akkor bizony kemény 1000-be fog kerülni, plusz az ismétlő érettségi a 2 tantárgyból.

[link]

2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emelt vizsga 35e egy tantárgyból.
2013. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 reptoid ***** válasza:
Jó lesz az 25-nek is...
2013. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az komoly :( Elszomorít ...


És okj-én érettségit adnak???

2013. febr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!