Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenbe szeretnék majd...

Debrecenbe szeretnék majd továbbtanulni, gyógytornász szakon. Most 3-os vagyok. Sajnos nem a bioszt választottam faktnak, hanem a társadalom ismeretet. Oda muszáj bioszból érettségizni, vagy elég ha term. Tudományos tantárgynak viszem a bioszt?

Figyelt kérdés
Inkább humán beállitottságú vagyok, töriből fogok emeltszintűzni, meg esetleg társadalom ismeretből, ha kell.

2013. jan. 27. 09:45
1 2
 1/14 reptoid ***** válasza:

biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar v. szakmai előkészítő tárgy


Ezek közül legalább kettőből kell érettségizned

2013. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a töri és a társ. ism. emelt érettségi. Még a plusz pntokat sem kapod meg. Magyar kötelező és amellé kell még 1-et választanod, amit az előttem levő felsorolt. De humán beállítottsággal ilyen szakra? Nem hiszem, hogy jó ötlet, de te tudod.
2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. jan. 27. 19:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mostanában ezek gondolkoztam, mert nem tudom hova menjek tovább. Oda akkor inkább reálosok menjenek? Esetleg tudtok valamilyen ötletet adni?
2013. jan. 27. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Humán beállítottságuként nem biztos, hogy menni fog az anat, élettan, kémia, fizika stb. De te tudod.

Emelt törivel esetleg tanári?

2013. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Gondolkodtam már azon is, csak azt hajtogatják hogy nincsenek megfizetve.. A Rendőrtiszti is megfordult a fejemben, csak az a baj hogy vidéken lakom, és nem akarok 300km távolságban lenni az otthonomtól :/
2013. jan. 27. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nyelvek nem érdekelnek?
2013. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Németből nemsokára megyek nyelvvizsgázni, de nem szeretnék ezzel foglalkozni..
2013. jan. 28. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Jogász?
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Arról már letettem mert nehéz bejutni :D Na mindegy, köszi a válaszokat meg az ötleteket :)
2013. jan. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!