Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges e ilyen korban,...

Lehetséges e ilyen korban, ilyen körülmények között zongorát tanulni? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már kiskorom óta nagyon szeretnék zongorázni, de sose volt lehetőségem, és anyukám már azt mondja túl idős lettem ahhoz, hogy zongorázni tanuljak. Valóban így van ez, vagy van esélyem még jól megtanulni? A másik pedig, hogy jelenleg semmiféle zongoránk nincs itthon, és lehet e úgy gyakorolni, hogy ha igen is,- mert művészetis suliba járok, ahol lehetne,- de kevesebbet gyakorolni, mint otthon

2013. febr. 17. 20:58
 1/3 anonim válasza:

Szerintem sosem késő elkezdeni, de ha nincs otthon zongorád vagy legalább szintetizátorod esélytelen.

14 éves vagyok és 3 évig jártam zongorára, én szintetizátoron gyakoroltam, az is tökéletes volt csak amikor hangosan vagy hallkan kell játszani szintin ugye nem lehet és a tanár mindig rámszólt, hogy azt elfelejtem.

2013. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karcsi0924 válasza:

Szia! Szerintem semmit se késő soha elkezdeni, főleg nem a zenélést. Én nagyon szívesen vállalok magán úton zongora, illetve zeneelmélet tanítást is. Ha érdekel írj üzenetet...

Szia!

2013. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a jelzéseket, de mielőtt ha nekiállnék tanulni, be kell, hogy szerezzek egy szintetizátort legalább.:)
2013. febr. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!