Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam, miben van...

Melyiket válasszam, miben van több lehetőség (anyaiak/elhelyezkedés, stb. )? Biológus, Gyógytornász, Dietetikus?

Figyelt kérdés
Tuduom, hogy válasszam azt, amit szeretnék, úgyhogy ezt most ha lehet ne írja senki. Köszi! :)

2013. febr. 19. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógytornász úgy gondolom.

De helyetted senki nem dönthet, vicces is lenne! :)

2013. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyógytornásznak készülök. Én személy szerint az egészségügyet ajánlom, még ha nincs is túl rózsás helyzetben, de az eü szakembereket mindig keresik, hamar kapsz majd munkát. És külföldre is tudsz menni vele, ha azt tervezed.
2013. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén gyógytornásznak készülök. :) Úgyhogy szerintem is azt választ.:)
2013. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógytornászt ajánlom akkor ha szeretnél -viszonylag- sok pénzt keresni, és biztos elhelyezkedést. Ha inkább a tudomány érdekel, és úgy érzed van benned potenciál, akkor a biológusit ajánlom. Dietetikussal nem tudom mit lehet kezdeni.
2013. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó gyógytornászra nagyobb szükség van, mint biológusra. Az egészségügy akármilyen rossz helyzetben is van, szakember mindig kell (minél rosszabb a helyzet, annál több). Mondom ezt biológusként, mivel sehol nem találtam tényleg jó gyógytornászt, vagy a foglalkozások ára volt megfizethetetlen.

Dietetikus... nem tudom, a tévében nyilatkozik, a gazdag fogyókúrázó hölgyeknek segít, néha kutat. Jó, nem ennyi, de szerintem kevesebb számú szakemberre van szükség, így nagyobb az esélye, hogy a fent említett helyeken kötnél ki.

2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!