Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát válasszak?...

Milyen munkát válasszak? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom azon hogy milyen téren is kéne elhelyezkednem...Földrajz,Angol a kedvenc tantárgyaim közé tartoznak,Angliában 2 évet éltem úgy hogy ott jártam iskolába is és szerencsére akcentusom sincs bár már nem vagyok perfekt sajnos.A matematika egyáltalán nem az erősségem...Inkább humán beállítottságúnak mondanám magam. Tanár nem szeretnék lenni mert iszonyúan keveset keres ami szerintem nem helyes de ebbe most ne menjünk bele:) Tehát milyen állást ajánlanátok nekem?
2013. febr. 19. 23:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Angolt egy kis tanulással szerintem vissza lehetne hozni arra a szintre mint amikor kint éltem :) ezt még kifelejtettem ...
2013. febr. 19. 23:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami régész kutató, geológus szerű, mert azzal mehetsz a világba bármerre és oda jó az angol is:) de ez csak így jött nem biztos hogy jó megoldás:)
2013. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!