Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1, Az ElTE informatikus-könyvt...

1, Az ElTE informatikus-könyvtáros szakra mi számít többletpontnak? -Az egy éves emelt szintű könyvtári asszisztens vagy segédkönyvtáros igen? 2, Mi a különbség a két OKJ között?

Figyelt kérdés
3, Megéri erre menni fizetősen? (A 2 OKJ valamelyikére)? 4, A heti egy nap OKJ pl.8-tól 16-ig minek számít (nappali vagy esti)?
2013. febr. 20. 13:16
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Furcsa, de én is ezen gondolkodok egy ideje:) Ha te a 4. pontban leírt képzés alatt a Könyvtári Intézet képzését érted, akkor szerintem az a nappali felnőtt képzés kategóriába esik. Én erre a képzésre fogok menni, mivel már több egyetemet végzett könyvtáros is kifejtette nekem, hogy mennyire nem éri meg ezt egyetemen tanulni. (És ezek frissen diplomázottak voltak.) Ennek ellenére még én is nézegetem a pontszámokat és ezen gondolkodok, hogy van- e értelme elvégezni egy ilyen képzést. Ha megtaláltad a választ, akkor légyszíves írd meg nekem, ide v. privátba. Nagyon hálás lennék...

Egyébként elvileg nincs már olyan, hogy könyvtári asszisztens OKJ- s képzés (legjobb tudomásom szerint ezt már bedarálta az új OKJ rendszer).Mikor ez létezett, akkor erre épült rá a segédkönyvtárosi képzés, tehát a segédkönyvtárosi egy magasabb szinten álló képzés. Ezt a Könyvtári Intézettől tudom.

2013. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.Köszi a válaszodat.A Könyvtári Intézet is szóba jöhet nálam is ,de igazából erre gondoltam: [link]

Azt tervezem,hogy valamelyikre elmegyek,amelyik ad többletpontot és teszek egy nyelvvizsgát és akkor jelentkezek az Eltére informatikus-könyvtárosra(állami,ezért kéne még pont)! :) Majd ha találok valamit szólok! :)

2013. márc. 1. 07:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Tárgytalan. :/ :(
2013. júl. 7. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ?
2017. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!