Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás és...

Nemzetközi gazdálkodás és gazdálkodás menedzsment között mi a különbség?

Figyelt kérdés
FSZ-en tanulok jelenleg logisztikát, utána szeretnék tovább menni BA-ra. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. febr. 20. 20:03
 1/1 anonim válasza:

[link]


[link]


itt utánaolvashatsz a két szaknak, ha eddig még nem tetted volna. most fogok tovább tanulni, és pont eközött a két szak között gondolkodtam, és a gazdálkodási és menedzsment szakot választottam végül. a nemzetközi gazdálkodásban tudtommal több a közgázos dolog, meg nehezebb is, magassabbak a követelmények. szerintem mindkét szak egész jó lehet amúgy, bár engem amúgy is érdekelnek az ilyen gazdasági dolgok :)

2013. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!