Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bsc képzés, ki kéne fizetnem?...

Bsc képzés, ki kéne fizetnem? Többi lent

Figyelt kérdés
BSc képzés keretében 2 aktív félévemben nem teljesítettem az előírt kreditmennyiség felét. Ez alapján átraknának költségesre kövi félévben. De ha kövi félévben passziv státuszú leszek, akkor is behajthatják rajtam az összeget, vagy bármiféle összeget (amiről esetleg még nem tudnék)? . (egyébként nem hanyag voltam, csak szinte már mindent teljesítettem és nem maradt kellő mennyiségű tárgyam)

2013. febr. 20. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a leegyszerűbb ha megkérdezed a tanulmányi osztályon, hökösöknél, suli facebook csoportjában/fórumán vagy hasonló.
2013. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, de itt nem ég a fejem=D
2013. febr. 20. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott se ég :D Max rádnéznek csúnyán,h "Ha már ide jár ennyit tudhatna, nem?" De azt meg le kell szarni
2013. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A passzív félév nem mentesít a fizetési kötelezettség alól. Más kérdés viszont, hogy jogosan rótták-e ki a büntetést. Mindenképp személyesen intézkedj!
2013. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abban a félévben kell költségtérítést fizetned, amikor aktív vagy. Ha passzív vagy, akkor nem kell fizetned a passzív félévedért.
2013. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"A passzív félév nem mentesít a fizetési kötelezettség alól. Más kérdés viszont, hogy jogosan rótták-e ki a büntetést. Mindenképp személyesen intézkedj!"


jaj szósincs itt büntiről, csak ugy van hogy ha egy év alatt nem szeded össze az előírt kredit felét akkor ha kövi félévre beiratkozol akkor költségesre tesznek át, ezért érdekelt ha passzívon veszem fel a kövi félévet akkor is fizetnem kellene e a félévért, vagy felmerülhet e más előre nem látható költség

2013. febr. 21. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, félreértettelek. :-) Természetesen passzív félévért nem kell fizetni.
2013. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!