Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdhetek? Késő már...

Mihez kezdhetek? Késő már váltani? 26 éves vagyok,2011. telén végzetem jogászként Sajnos, nem sokra megyek a diplomámmal.

Figyelt kérdés
Kedves Fórumozók! Elismerem igaz a már szinte köztudott tény, hogy jogászból Dunát lehet rekeszteni. Egyszerűen nincs egy normális állásom, ami meg van abból nem lehet megélni, mert a minimálbértől alig fizet többet. Szerintetek már késő váltani? Ennyi idősen elkéstem már ezzel ? Ez egy zsákutca, már felismertem, de attól félek elkéstem. Szívesen csinálnék valami mást, valami teljesen mást. Bármilyen ötlet érdekel, lehet olyan lesz amire nem is gondolnék..

2013. febr. 21. 22:12
 1/9 anonim válasza:
Dehogy van késő váltani, még csak 26 éves vagy, nyugodtan belefoghatsz más dologba is. Szerintem az új szakmát munka mellett végezd mindenképpen. De a legfontosabb, hogy mihez lenne kedved?!
2013. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem késő. Én most 25 évesen jöttem rá, hogy szeretnék egy másik szakot is és tavaly kezdtem újra egyetemre járni. Szóval hajrá.
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésre visszatérve egyáltalán nem késő! :)
2013. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok, és most váltok pályát! :) Az elején én is paráztam, hogy jajj inkább be kellene érni azzal amim van, nekem már nem szabad új lehetőségeken gondolkoznom, mit fognak ehhez mások szólni...

ééés a tanfolyam ahová mentem, korombeliekkel és még idősebbekkel van tele! :) Szóval ez nem egyedülálló! :)

2013. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ti milyen pályáról váltottatok? És mit tanultatok ki?
2013. febr. 23. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hogy jogi diplomával nem sikerült elhelyezkedned?pedig az egy komoly, értékes diploma!Én is jogra szeretnék jelentkezni!Akkor nem ajánlod hogy belevágjak?Nem nagyon éri meg?
2013. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha keresni akartok

a fiúk menjenem CNC esztergályosnak

a lányok ... nem tudom.

2013. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,de szerintem mérnökit hagyd ki.Nem tudom mik a képességeid,de az általába MIn. 4+1 év,ami azt jelenti,hogy ottállsz majd 31 évesen a munkaerőpiacon 0 gyakorlattal.Szerintem maradj a jog mellet,ha már ezen végeztél.Vagy hasonló kaliberű dip.-ban gondolkozz(közigazgatás).
2013. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Metro és a Cib pl. pont kezdő jogészt keres.
2013. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!