Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tovább biológiával?

Hogyan tovább biológiával?

Figyelt kérdés
Imádom a biológiát, és biológia szakon szeretnék továbbtanulni az egyetemen. De nem tudom, hogy hová adjam még be a jelentkezésemet a biológia szakon kívül. Van valami ötletetek, hogy hová tudnék még jelentkezni, ahol jórészt biológiával foglalkoznánk? Orvosira nem megyek, mert gyógyszerellenes vagyok. :)
2009. szept. 9. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszerellenes? :DD Ez azért lol a 21. században. (Egyébként orvosin negyedévig nem veszélyeztet a farmakológia _gonosz_ tudománya.)

ELTE biosz sz@rt sem ér, a piacképtelen diplomával mehetsz utána tanárnak vagy éhen halni. SZTE biológián vannak jelenleg a nagyágyú profok, ott kutatásba érdemes bekapcsolódni (feltéve, ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni). BME biomérnöki a legjobb, de ott kőkemény matek-fizika és kémia is kell. Másban kár gondolkodni.

2009. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudtam magamról anno, hogy szeretem a bioszt és azzal mennék tovább. Én végül mégis az egészségügyben kötöttem ki mert sima biosszal semmire nem megy az ember, max tanár lehet... Én is gyógyszerellenes vagyok, de azért az egészségügyben nem csak orvosok dolgoznak. Most két szakmát tanulok egyszerre és mindkettőt imádom :)
2009. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megírnád, hogy mit dolgozol és tanulsz? :) De én orvosira akkor sem szeretnék menni... :( nem is bírnám... :(
2009. szept. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!