Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok és a győri...

17 éves vagyok és a győri Hild József Építőipari Szakközépiskolába járok. Építész szeretnék lenni vagyis minimum az építészetben szertenék maradni . Melyik egyetemet ajánlanátok nekem és miért?

Figyelt kérdés
Esetleg volt Hildessel szivesen dumálnék aki egyetemre jár.
2009. szept. 9. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha építész, akkor BME-n adják a legelismertebb diplomát, szóval jó munkahely reményében erősen ajánlott.
2009. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az Ybl-t ajánlom, én is oda járok, és győri vagyok:) nagy előnyöd lesz a Hilddel. a BME-t inkább gimiből érkezett egyedeknek tudnám ajánlani.
2009. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello! Volt Hildes vagyok és BME-s. Sok szerencse és tanulás&kitartás is kell hogy bejuss ide, és itt is, hogy benn is maradj, de nem lehetetlen. (nem egyedül vagyok itt hildes) Ha van kérdésed, irj privátban!
2011. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!