Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek fel lehet készülni...

Szerintetek fel lehet készülni egészségügyi alapismeretekből 3 hónap alatt középfokú érettségire, annak, aki előtte nem tanult ilyen tantárgyat?

Figyelt kérdés

Azt hallottam még,hogy a bioszhoz van talán egy kicsi köze ,de az a helyzet ,hogy a biosz tudásom is megfakult egy picit...:/

Szóval eléggé ismeretlen még nekem ez a tantárgy,de azt hallottam,hogy nem olyan nehéz ,és arra gondoltam ,ha nagyon sokat tanulnék ,akkor talán sikerülhetne...

köszi előre is !


2013. febr. 26. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora mennyiségű anyagot kellene megtanulnod,DE! csak rajtad áll.. azon is,hogy mekkora mennyiségű anyagot tudsz megtanulni hirtelen, ilyen rövid idő alatt, mennyire vagy elszánt, és mennyire akarod, ezekre mi nem tudhatjuk a választ, szóval hajrá! :)
2013. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ,igen. Elszánt lennék én ,csak ez az ,hogy én sem tudom mekkora mennyiségű anyagról lenne szó... :/
2013. febr. 26. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni,mert egészségügyi alapismereteket nem tanultam,de biológiát és kémiát emelt szinten igen,attól csak nem nehezebb.Ha tényleg erre a vizsgára van szükséged, szedd össze magad!! :) Nézz, olvass,kérdezz utána,hogy miből áll, mi kell hozzá és stb. Egy középszintű érettségi sokkal könnyebb,mint egy emelt! Ülj neki és tanulj,tanulj, ismételj, pihenj(jutalomként egy kicsit) aztán folytasd,mert mielőbb végzel a bizonyos mennyiségű anyaggal neked annál jobb,mert ismételni még mindig jobb,mint akkor neki esni vminek! Ne az itteni emberek véleményét kérd ki,mert kevés az,aki igazi segítséget tud neked adni..
2013. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm! :)
2013. febr. 26. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tanulod?
2015. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!