Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes a Zrínyibe járni?...

Érdemes a Zrínyibe járni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miskolcon lakom, és olyan embereknek a tanácsát kérem akik szintén Miskolcon laknak, és tudnak valamit a Zrínyi Ilona gimnáziumról! Ugyanis én ebbe a gimibe szeretnék majd járni! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 26. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

én miskolci vagyok, de nem érte ma kérdésed lényegét

természetesen érdemes gimnáziumba járni, az meg h melyikbe attól függ, h milyen tagozaton szeretnél tanulni és fontos-e, h a legerősebb gimibe járj vagy jó egy átlagos

2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én végzős vagyok a ZIG-ben!

Milyen szakra jelentkeznél? Van bármilyen kérdésed még?

Itt az én véleményem :

Nekem az itt eltöltött négy év csupa szépet és jót adott! Teljesen megvagyok elégedve az oktatás színvonalával és egy igazán jó közösség tagja lehet az,aki ide nyer felvételt!

A tanárok többsége nem csak a tanulmányaidban nyújt segítséget,de bármilyen más jellegű problémával is fordulhatsz hozzájuk; sőt, az én angol tanárom kifejezetten érdeklődik a magánéletünk és problémáink iránt, és igyekszik segítséget is nyújtani amennyire ezt teheti. Természetesen a Zrínyi is kapott a "kevésbé haverkodós" típusú tanárokból,de ugyan hol ne találnánk ilyet?! ;)

A közösség nagyon szuper és rengeteg programot kínál az iskola év közben és nyáron is! A gólyatábor,a ZIG diákhét, az iskola bál és megannyi lehetőség van az összekovácsolódásra. :)

Összességében szerintem nagyon jó választás a Zrínyi Ilona Gimnázium és csakis ajánlani tudom a leendő elsősöknek. :)

2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!