Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e a BME-n villamosmérn...

Érdemes-e a BME-n villamosmérnökire jelentkeznem, ha fizikából, matekból elég jól pengetek, de informatikából hulla gyenge vagyok? Bővebben lent. /18F

Figyelt kérdés
Általános iskolában 4 évet tanultam , gimnáziumban ez a második évem informatika tantárggyal. Ezalatt a Microsoft Office programok használatát tanultam meg alapszinten, ill idén 1-2 hetet foglalkoztunk Pascallal, amivel primitív kis programokat döcögősen meg tudok írni. Most jelentkeztem C-sharp szakkörre a gimiben, de az is mindíg elmarad, így tanév végéig nem tudom mire jutok. Hardver ismeretek terén előrébb állok egy picit, a fizikai működésbe, az informatika elméleti részében (mivel inkább ezt tanultuk) otthon vok. Viszont az egyetemről nem szeretnék kiszóródni, és nem vagyok benne biztos hogy ilyen előzményekkel ez nem fog megtörténni. Köszi a tanácsokat a válaszolóknak.
2013. febr. 27. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megleszel minimális informatika tudással is a villamosmérnökin. Amit nem tudsz abból majd kérsz segítséget ha lesznek már ott ismerőseid az infósok közül. Barátkozz és nem lehet baj :)
2013. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
VIK-en C++ nyelven programoznak, a C# pedig teljesen más. De az alapoktól kezdik a programozást, úgyhogy nem indulsz hátránnyal.
2013. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Programoznak, de a kikerülők nagy része mégsem tud programozni. Mert ez nem az Ő asztaluk, teljesíteni kell a tárgyat és kész.
2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!