Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek katona? Mire...

Hogyan lehetek katona? Mire van hozzá szükség? Hol lehet jelentkezni? és mit kell ott csinálni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar

[link]

2013. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jól bírjad, ha akár értelmetlen dolgokat is csinálsz. Nem gondolkozol, vagy azt is csak engedéllyel. Ha parancsba adják neked, hogy örülj, akkor örülsz, ha azt, hogy szomorú légy, akkor szomorú vagy.


Ahogy emelkedsz később a ranglétrán, egyre több embernek dirigálhatsz te is és egyre jobban beleláthatsz egy olyan bürokráciába is, ami nagyon jól munkát ad saját magának.


De mindjárt jön valaki szakértő, aki lehlyéz és elmondja a frankót...

2013. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ilyen a kérdés, akkor szerintem ne legyél... Ez nem sértés, de lepontozhatsz mint mások... Egyébként az előttem levő, inkább a régebbi stílust írta le... Ismerősöm mesterlövész és még életében nem volt fronton, csak bemegy, kajál, tv-zik aztán hazamegy és 160 nettót kap. :D
2013. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cl28 válasza:

2.-nak

hány évet húztál le? XD

2014. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!