Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez esetben, hogy történik az...

Ez esetben, hogy történik az "elsőféle" pontszámítás?

Figyelt kérdés

Azért írtam ki,mert meg akarom tudni minél hamarabb,és nem vagyok benne biztos,hogy jól tudom-e. A tanulmányi+érettségi+többlet pontszámításnál:

az 2 felvételi tárgyam a biosz és a kémia, az érettségi pontokat ennél a számításnál a 4 köt.+1 felvételi se ezek átlaga adja? és az bizonyos 1 felvételinél azt veszik figyelembe,amelyik jobban sikerül? :)



2013. márc. 2. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, leírnád érthetően? Amúgy a felvin világosan le van írva, olvasd el!
2013. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már rájöttem az okoskodó segítséged nélkül is ;) szép,hogy hülyének nézik az embert, ha rákérdez vmire, hátha vki hosszas keresgetés helyett megmondja..
2013. márc. 2. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy rosszindulatból mondta az első válaszoló, mert amúgy én sem értem, mit akarsz/akartál kérdezni.
2013. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor az tanulmányi pont+érettségi pont+többlet adja a pontszámot,akkor itt az érettségi pontom a 4 kötelező tantárgy(magyar nyelv és irodalom,töri,matematika,angol érettségik százalékát kell összeadni+ nekem ehhez a kémia vagy biosz százalékát adják hozzá(ez a két felvételi tantárgy,ahova megyek),de mint később rájöttem a azt fogják hozzá adni,ami jobban sikerül majd,és elosszák az összeget 5tel,így lesz meg itt az érettségi pontom,ami ennél a számításnál,csak a pontok egy részét adja,mert hozzá jön még a tanulmányi, ill. többlet.
2013. márc. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!