Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételivel kapcsolatos kérdés?

Felvételivel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ha letennék egy nyelvvizsgát kb. május fele, akkor még meg meg tudnám változtatni az e-felvételimet, és beszámíttatni azt a nyelvvizsgát többletpontnak? Mivel, HA jól olvastam a dokumentumok pótlása júl. 10-ig tart.Csak nem igazán tudom, hogy lehet e a felvételin így változtatni.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. márc. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kapod meg kézbe július 10-ig a nyelvvizsga bizonyítványodat, akkor nem számít többlet pontnak. Mindenképpen a kezedben kell hogy legyen az a bizonyítvány. Ha sikerülne addig a kezedbe kapnod, akkor beszkenneled és az érettségi bizonyítvánnyal együtt csatolod az e-felvételihez.
2013. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha május közepén nyelvvizsgázol, július 10-ig bizonyára kiadják az okiratot, emiatt ne aggódj. Onnantól csak beszkennelned kell és feltölteni az e-felvételi rendszerébe.
2013. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor nyugodtan változtathatom az e-felvi lapomat? ( berakni a vizsgát többletpontokhoz), csak a lényeg, hogy júl 10-ig a kezembe legyenek az iratok?
2013. márc. 4. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Májusban már késő lenne nyelvvizsgázni, mert két hónap, amíg kézhez kapod a papírt. Szóval áprilisra időzítsd legkésőbb.
2013. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó lenne minél hamarabb, de az a gondom nem érzem, hogy fel tudnék rá készülni annyi idő alatt....és azért az a vizsga is pénz ám.

TELC vizsgát néztem és hát az eredmény közléshez jún 14-et írnak (bár nem tudom , hogy akkor már kiadják-e a papírt).

Köszönöm a válaszokat

2013. márc. 4. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
a májusi nyelvvizsgákat pont ezért csinálják úgy, hogy még be lehessen számítani a felsőoktatásba, tehát még belefér a határidőbe és még megkapod a pontot érte
2013. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap, míg kijavítják,egy hónap, míg kézhez kapod.
2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor ideje belehúzni de nagyon....
2013. márc. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!