Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Használtatok-e matematika...

Használtatok-e matematika szoftvert a felkészüléshez, és ha igen, milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Matek érettségire szeretnék felkészülni, de sajnos nem nagyon értem a tantárgyat. Szóba jött még magán tanár is, de az elég drága. Most találtam a neten ezt a matek szoftvert ( [link] ), de nem tudom, mennyire hatékony, és ennyi idő (10 hét) elég-e, hogy ezzel felkészüljek? Köszi a válaszokat!

2013. márc. 4. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érted én javasolnék egy jó tanárt. Egész más ha valaki rajta van azon hogy mit nem értesz és addig nem tágít míg az ki nem kristályosodik.
2013. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem bejött amit láttam, szerintem igen! De mit gondolkodsz??? 6000 ft mi manapság? Ha elmész heti 2x tanárhoz 10 héten keresztül... számold ki mennyit fogsz fizetsz! /egy kis matek :)/ + láttam 30 nap garanciát is, tehát tényleg nincsen veszteni valód...
2013. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább az ingyenes khanacademy-t ajánlanám, bár angol, annyi tesztet javít ki amennyit csak akarsz.
2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
wolframalpha és jó eredménnyel.
2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!