Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt vegyek fel...

Milyen fakultációt vegyek fel jövőre?

Figyelt kérdés

Most 10. osztályos vagyok, de már most el kell dönteni, hogy milyen faktot szeretnék jövőre felvenni.

Szakközépbe járok, ezért én csak 1 tantárgyat vehetek fel a magas óraszám miatt.

Informatika szakon vagyok, ezért sokat gondolkoztam a matekon.

A matek mellett még a fizikán is gondolkoztam mivel az nagyon érdekel. Mellesleg fizika 4 éven keresztül heti 2 órában van nekünk.


Szeretnék majd egyetemre menni a szakközép elvégzése után.

Mindenképpen informatikai ágon szeretnék maradni.

Jelenleg leginkább a programtervező szak vonz, de ez még változhat.


Amúgy sokan földrajzból szeretnének érettségizni, mert azt mondják az a legkönnyebb. Én nem szeretnék föciből érettségit tenni, mert egyáltalán nem érdekel, így számomra tanulni is keserves lenne, illetve nem szeretnék olyanba időt ölni, ami nem érdekel.


Remélem tudtok segíteni nekem a választásban! :)


Előre is köszi!



2013. márc. 4. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Még hogy föci érettségi a legkönnyebb xD

Amúgy ha proginfon gondolkodsz vedd fel a matekot.

2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!