Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor lehet megtudni, hogy a...

Mikor lehet megtudni, hogy a SE-ETK-n mikor lesz a 2013-as gólyatábor? A neten még nem találtam róla semmit, de muszáj lenne megtudnom, mert megyek Ausztriába dolgozni, és le kell adnom, hogy mikor jövök haza.

Figyelt kérdés
Tud nekem valaki segíteni?
2013. márc. 5. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A SOTE-n egyben van a gólyatábor (kivéve a testnevelési kart, tehát ÁOK, FOK, GYTK, ETK, EKK együtt), és augusztus 20-a utáni héten szokott lenni.

Itt lesznek majd később infók róla: [link]

2013. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, itt néztem én is. Nem tudod, hogy kb. mikor derül ki a pontos időpontja?
2013. márc. 5. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de olyan 1,5-2 hónap múlva lesz meg a pontos időpont. De az augusztus 20-28 közti időszakot érdemes felszabadítani, mindig akkoriban szokott lenni.
2013. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. júl. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!