Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szlovakiai vagyok, sajnos nem...

Szlovakiai vagyok, sajnos nem fejeztem be a szakközepiskolat es most mar nem tudok beülni az iskolaba, mint rendes diak! Letezik Magyarorszagon olyan szakközepiskola ahol az egeszet meglehet csinalni tav uton, ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
Szlovakiaban sajnos ez nem megengedett,csak akkor ha erettsegit szeretnek szerezni!
2013. márc. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Táv útról nem tudok, de ha nem szeretnél érettségit, minek a középiskola?
2013. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szlovákiában más az iskolarendszer, szakkozépiskolát érettségi nélkul is be lehet fejezni.

Mindenképpen Magyarországon szeretnél iskolába járni? Szlovákiában lehet ún. individuálny študijný plán-t kérvényezni, így lényegében csak vizsgázni kell bejárni. Ez majdnem olyan, mintha távúton tanulnál.

Nem tudom honnan vagy, de Kassán pl. meg lehet a szakács výučný list-et szerezni távúton is. Nem feltétel, hogy az érettségit is meg akard szerezni.

2013. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy Kassan meglehet igy csinalni,de a mi kornyekunkon (Komarno es kerulete)egyik iskola sem engedelyezi sajnos,ezert voltam kivancsi arra,hogy esetleg Magyarorszagon nem lehet-e igy ahogy te is irtad!Kulonben mindenkepp erettsegit szeretnek szerezni!
2013. márc. 10. 09:39
 4/5 anonim válasza:
én is ebben a cipőben járok sajnos :(
2015. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia.sikerült valami azóta?
2018. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!