Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a Berzsenyibe? Mennyit vesznek fel az alábbi tagozatokra? humán: 71. francia: 69. olasz: 50.

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

>>> középfokú beiskolázás adatai

humán: kicsi az esélyed, de tavaly a 72. bekerült (33 fő)

francia: 10 főt vesznek fel, semmi esélyed nincs, bocsi

olasz: 14 főt vesznek fel, tavaly az 56. bekerült

Azért szurkolok. :)

2013. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. márc. 17. 16:46
 3/7 anonim válasza:
Azt, hogy érted, hogy semmi esélye bekerülni franciára? :O
2013. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a francia esélye. Olyan kevés embert vesznek fel! Nem valószínű, hogy előle még több mint 50-en kiesnek (vagyis módosítanak a sorrenden és másik sulit választanak véglegesen).
2014. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A humánra tuti bejutsz,mert általában a humánt nem elsőnek jelölik.Egyébként a francia nem valószínű,az olaszra meg valószínű a bejutásod.:) Nem kell elkeseredni,engem tavaly 116.helyről felvettek humánra(és nem én voltam az utolsó),igaz nem a Berzsenyibe,és nem is budapestre.:)
2014. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért van még egy kis esély
2014. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyikbe jutottál be?
2015. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!