Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes az Egészségturizmus...

Livia9020 kérdése:

Érdemes az Egészségturizmus szakot elvégezni?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőr és Kozmetikus végzettségem van
2013. márc. 7. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. (nekem is van kozmetikus végzettségem)
2013. márc. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszoló vagyok, én most vagyok harmadéves ezen a szakon.
2013. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jóó köszi :) de akkor is ha magánban vagyok mint kozmetikus és masszőr???

Mármint tudom hasznosítani a szolgáltatások terén vagy a marketing terén??? :) :)

2013. márc. 8. 08:32
 4/6 A kérdező kommentje:
és az info matek nehéz?
2013. márc. 8. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Marketing elég komoly a szakon, ha saját üzletet építesz azt tudod hasznosítani biztosan. Meg egy diploma nem árt. Sosem tudhatod hogy mikor lenne lehetőséged valahol egy jó pozícióra, de mondjuk a diploma a feltétele a dolognak.(tapasztalatból mondom, ha úgy tűnik hogy jól elvagy nélküle akkor is hasznos)

Én Miskolcon tanulok, itt nem volt vészes sem a matek, sem az info. Nem gondolák az oktatók hogy belőlünk egy félév erejéig matekzseni, vagy informatikus válik. (de ahogy hallottam azért ez intézményenként is változhat, hogy hol fogsz ki egy olyan info vagy matek tanárt aki azt hiszi mérnököket oktat.

A húzósabb tárgyak: mikroökonómia, makroökonómia, marketing, biokémia, sejtbiosz, anatómia, élettan, ökológia, Európa földrajza, meg a rehabilitáció.

2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) erről a jelentkezésről lemaradtam de majd jövőre megyek levelezőre :)
2013. márc. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!