Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány tanfolyamot lehet tanulni...

Hány tanfolyamot lehet tanulni a munkaügyi hivatalban és ingyen elvégezni? Mindegyikre kell tesztet írni? Mi alapján válasszák ki az embereket? Ti melyikre mennétek? Ruházati eladó szállodai szobaasszony és angol nyelv vagy számítógépes adatrögzítő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

1 szakmát lehet. Úgy tudom, mindig van teszt, többnyire nem komolyak. De hallottam már azt is, hogy nem elsősorban a tesztek alapján választják ki azokat akik tanulhatnak.

Ruházati eladó vagy adatrögzítő. Ha külföldi terveid is vannak szerintem csak akkor válaszd a szállodai szobaasszonyt.

2013. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen külföldi terveim vannak,meg eddig németet tanultam jól jönne az angol.Bár ha csak egy szakmát lehet letenni célszerűbb nem a szállodai szobaasszonyt elvégezni. Talán felvesznek takarítani szakma nélkül is ha más munkát nem találnák köszönöm a segítséget!
2013. febr. 27. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik megyében?
2016. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a tesztben?
2016. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!