Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ötödikes vagyok és a gimiről...

Ötödikes vagyok és a gimiről lenne szó. Nem tom hogy mit tegyek. Ötlet?

Figyelt kérdés

Ötödikes lány vagyok és Hajdúszoboszlón élek. Szóval most H.szoboszló - Debrecen lesz a képernyőn. Na szóval, lehetséges a hatosztályos és más is. De ezt jó lenne eldönteni. Mert ha hatosztályos, akkor milyen szak, ki lenne ott stb. Érdekelnek a nyelvek (főleg az angol-francia-olasz)

szeretem az irodalmat és a nyelvtan is elmegy. A bioszt is nagyon birom, de az országismeret az egyik kedvencem. Amin angliáról és az usáról tanulunk mindent. Mitcsináljak? (kitünő vagyok, a matek mindig húzós)


2013. márc. 10. 16:06
 1/2 anonim válasza:
A 6 osztályos gimnáziumról az a véleményem, hogy még ráérsz keményebben belevágni a tanulásba, legyél még gyerek.. Meg nem is egy olyan diákot ismerek, aki kitűnő bizonyítvánnyal ment 6osztályosba, és 7. félévkor 4 hármasa is lett, mondjuk az egy elég kemény iskola, de akkor is...
2013. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Írd meg a felvételit és majd látod, hogy hogy sikerült, egyáltalán felvesznek-e... Ha felvesznek még mindig lesz bőven időd eldönteni, hogy elmenj-e. Én elmentem hatosztályosba (most 10-be járok), és ugyan azóta iskolát váltottam egyáltalán nem bántam meg a hatosztályost! Sokkal többet kell tanulni, mint általánosban, de kilencedikre sokkal többet tudhatsz, mint a többiek és a felvételin se kell már görcsölnöd, hogy mi van ha nem vesznek fel stb... Ha átmész és nem szereted stb. még simán átmehetsz négyosztályosba és nem vesztettél semmit! Jó ha szeretsz tanulni, az idegennyelvek nagyon hasznosak. A magyart gondold meg, mert nem nagyon lehet belőle megélni sajnos... A biosz is jó, de 11től bármelyik gimnáziumban azt tanulsz emelt szinten amit szeretnél :)


Sok sikert!

2013. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!