Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a vélemény a Debrecen...

Mi a vélemény a Debrecen Medgyessy Ferenc Gimiről?

Figyelt kérdés

4évfolyamos idegen nyelvi szakról ??

Milyen átlaggal lehet oda kerülni?


2012. jan. 24. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A felvételi is számít...amúgy erre én is kíváncsi vagyok...


Épp most olvastam ugyanitt , valaki írta hogy a Dienesbe felvesznek kettes tanulókat is!! És a Bethelbe hármassal is be lehet kerülni. Hát nem semmi!!!

2012. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Szia! Szerintem ha nem egy szabadidőközpontba szeretnél járni, akkor hagyd a Medgyessyt. Én oda jártam, tudom mi megy ott. Nem túl nehéz bekerülni, az oktatás színvonalát meg hagyjuk...Nem nehéz kitűnőnek lenned, ha egy picit is tanulsz, de ami ott 5-ös, az máshol hármaska talán. Ha még változtathatsz én azt ajánlom próbálj máshova menni. Ha meg felvesznek, idővel Te is látni fogod ezeket a dolgokat. Sok szerencsét! :)
2012. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne ,hogy milyen jeggyel lehet bekerülni az angolra. Középfokú nyelvvizsgával felvesznek??
2012. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HekusS válasza:
Aki szerint a Megyó egy szabadidő központ, és az 5-ös talán hármaska, akkor nála valami nincs rendben. Van, akinek könnyen megy a tanulás, de Homolya tanár úr óráin (föci,biosz) igen is meg kell küzdeni a jegyekért, ahogy más tanároknál is. A közösség pedig "családi". Igaz, hogy a rajzosok utálják a táncosokat, de ez a mi kettőnk dolga :D
2014. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!