Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék egy átlagos...

Hogyan tudnék egy átlagos tanórát zavarni illetve feltünőségi viszketegségemet kielégitteni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél ki a pajtásaiddal a parlament déli kocsibejárójához pár órája? Mostanra már mindenhol fent lennének a fotóid...


De a tanórát ne zavard, hátha valaki tanulni is akar. Feltűnősködjél szünetben és iskola után.

2013. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
75%

Felállsz a padra és elkezdesz vetkőzni, önkielégítést végzel az első padban, hangosan énekelni kezdesz valami béna számot. Esetleg bekapcsolod a harlem shake-et a telefonodon és őrülten rángatózni kezdesz a padban.

Szerintem inkább ne zavard az órát. Ha annyi fantázia nem ragadt rád sehol, hogy tudjad hogyan kell zavarni egy órát, akkor szükséged van az órán hallott anyagra...

2013. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vágd fel az ereidet a hátsó padban

de hosszában, ne keresztben!

2013. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

A mi matektanárunk attól van ki amikr ?ez vmit h az mennyi lesz, meg ilyenek mi meg rávágjuk, hogy sok az, vagy éppen kevés, de számmal kifejezni nm lehet

Meg amikor mindig helyeseled amit mond.. Milyen igaz tanárnő/úr Úgy van ám!! Ezt én is tudom, há most mondom...

Vagy letold gagyával ülj a széken, de van egy srác aki minden órán jáccik a telefonján és bekiabálja az új rekordot, meg hogy éppen milyen esélye van nyerni tippmixen_ nálunk ettől is kivannak a tanárok, meg a szokásos pad kopogtatás, vagy szavak félreértése, visszakérdezés pl rombusz_ jahh az összetört busz :)

2013. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!