Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Penny által indított élelmis...

A Penny által indított élelmiszer- és vegyi áru-eladó képzésnél az utazást állják?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a képzés költégét állják, és gyakorlati helyet biztosítanak, viszont jövedelmet nem biztosítanak. Utazásról nem találtam infót, remélem abban is segítenek, hisz támogatás és jövedelem nélkül nem tudnám állni.
2009. szept. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Pfúúú! Nehogy bevállald! Aláirtanak veled egy szerződést, amiben kikötik, hogy a képzést állják, gyakorlati helyet biztosítanak, DE! Valószínűleg ugyanazt fogják csinálni, mint a CBA! 2 évig náluk kell dolgoznod éhbéréért, minden olyan munkát veled végeztetnek el, amit mások nem vállalnak el, a hétvégéidről mondj is le! Fel nem mondhatsz, különben a képzésed költségét rád verik, ha nem perelnek be szerződésszegésért!

Nagyon jól ki van ez találva, majdnem én is beleugrottam!

2009. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2011. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol van a képzés

helyileg ?

2019. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!