Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. osztályos tanuló vagyok...

10. osztályos tanuló vagyok és minden vágyam, hogy pszichológus legyek. Miből kell emelt szinten érettségiznem, hogy tovább tudjak tanulni, mint pszichológus tan hallgató?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt megtalálsz minden infót:


[link]

2013. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pszichora kb bármi jó. én magyarból meg angolból megyek, de a biosz se rossz ötlet, sőt
2013. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%
Ilyen jegyekkel sehogy. Irodalom,nyelvtan átlaga kell a pontoknál és ahogy olvastam,neked nem valami jó :/ de ha belehuzol akkor még van esélyed egy gyengébb gimibe bekerülni. Szakközépbe semmiképp ne menj onnan nem jutsz tovább egyetemre. :/ Én is pályaválasztás előtt állok de én már tudom hova menjek. :)
2014. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja bocsi nem ide szerettem volna csak bellagolt a telóm és ide hozott. :( az előző voltam
2014. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!