Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöknek tanulok, de...

Gépészmérnöknek tanulok, de szeretnék inkább fizika tanár lenni, milyen átképzések vannak?

Figyelt kérdés
2.éves gépészmérnök hallgató vagyok, szeretem a fizikát, és a matekot, de nem szeretnék a további életemben ennyire magas szinten foglalkozni velük, nekem ez túlságosan nagy nyomást jelentene. Sokkal jobban szeretnék inkább általános iskolai fizika, esetleg matek szakos tanár lenni, az lényegesebben könnyebb munkának tűnik, és nagyon nekem való lenne, de nem tudom hogy ilyen esetben teljesen elölről kell kezdeni az egyetemet? vagy hogyan működik ez? Esetleg valaki végzett tanári egyetemet? Mennyire nehéz elvégezni? És úgy hallom fizika tanárból hiány van az országba, de ez vonatkozik az általános iskolai tanárra is? Érdemes lenne szakot váltanom szerintetek?

2013. márc. 12. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!