Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelmi ügyintéző vagy...

Kereskedelmi ügyintéző vagy az utazás ügyintéző szakot érdemes elvégezni OKJ-n?

Figyelt kérdés
Csak az a kettő jöhet szóba mert munka mellett csak levelező képzésben tudok részt venni és hát nem valami nagy a választék az ingyenes levelező szakok közül...Melyiket érdemesebb elvégezni?
2013. márc. 20. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy döntenék, hogy előtte szét nézek milyen munkalehetőségek vannak és milyen feltételekkel. Mert lehet hogy kiválasztod az utazási ügyintézőt és kiderül hogy ha ebben akarsz elhelyezkedni akkor mellé még beszélned kell középfokon angolul is... és ha nincs nyelvérzéked vagy más nyelven tanultál, akkor már itt bukhat a dolog.

Ezt azért írtam le neked, mert én pont így jártam!


Sok sikert a tanuláshoz! :)

2013. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!