Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik középiskolai szakirányb...

Melyik középiskolai szakirányba mennyek? Több lent!

Figyelt kérdés

Üdv! Eljött ez az idő is,hogy új iskolát kell kezdenem (középiskola), amiket megjelöltem iskolák, mindenhova felvettek,de viszont nem tudom,hogy merre mennyek inkább!? Az 1.Rendvédelmi szak 2.Katonai szak


Nem tudom melyik jobb,mi lesz később, melyikkel tudnák jobban elhelyezkedni majd az életben! Ezért kérnék segítséget,megállapítást,indokot,hogy merre,hova?



2013. márc. 20. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Gondolj bele, hogy katonaként mennyire tudnád feldolgozni, hogy embert kell ölnöd? Ez egy rendőrnél is előfordulhat, de lényegesebben ritkábban és nem is tartozik "a munkaköri leírásához".

Nekem is volt egy olyan időszakom, hogy valamilyen rendőri/katonai pályára lépjek, de elment tőle a kedvem, de ha most kellene választanom a rendőrire mennék, mivel nem olyan a valóságban ölni mint egy játékban, nem bírnám ki, ha ártatlan emberek életét kellene kioltanom.

TEHÁT rendőri! :)

Remélem segítettem, sok szerencsét!

(Ha hasznos volt a válaszom, akkor jöhet a zöld kéz! :pp)

15/f

2013. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!