Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy van pontosan a középiskol...

Hogy van pontosan a középiskolai ideiglenes rangsor és a végleges rangsor menete, kialakítása?

Figyelt kérdés
Ha az ideiglenes rangsorban a 77. helyen van valaki, egy szakon, akkor az várható, hogy felveszik-e vagy sem, ill. ha az iskolát elsőnek, de ezt a szakot egy iskolán belül második szakként jelölte, akkor kell módosítani vagy sem.

2013. márc. 7. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha pl.:a 77. helyen vagy, és felvesznek 60, akkor is még simán van esélyed, hogy felvesznek, mivel pl. valaki egyerősebb iskolát jelölt meg ahova fölvették, és akkor ő már kiesik, vagy nem "ezt" az iskolát jelölte meg elsőnek, és felveszik oda amit elsőnek jelölt meg, akkor nyilvánvaló, hogy oda megy, és akkor "kiugranak"előled... Hallottam már olyat is, hogy 62 gyereket vettek fel, és még a 150. is bekerült...(Én pl. 46. vagyok:DD)

Sok sikert!:DD

2013. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*egy erősebb

(bocsi a helyesírásért)

2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyik suliban vagy a 46-ik helyen?
2013. márc. 9. 09:52
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, a 77-ik vagyok egy szakon, de ezt a szakot másodikként jelöltem a papíron, de maga a suli elsőnek lett beírva.


Akkor ezt a szakot ahol a 77-ik vagyok elsőnek kell beírni? Tehát módosító lapot kell kitölteni vagy hagyjam mivel a suli elsőnek van jelölve?

Szerinted?

2013. márc. 9. 09:56
 5/10 anonim válasza:
Szia. Én is most fogok menni középsuliba. Ha jól értelmezem akkor te megjelölted az első helyen egy iskolát, ezen belül 2 szakot. Ha fel szeretnéd cserélni a szakokat, esetleg iskolát azt még megteheted.Osztályfönöködet értesítsd és majd az iskolából elrendezik. 77. helyre vettek fel téged az ideglenesbe az még nem jelenti azt hogy nem vettek fel. Mivel esnek ki még elöled gyerekek.(pl: ha a 60. gyerek ezt a szakot jelölte meg 2.-nak de felvették őt oda amit elsőnek jelölt meg, akkor ő már kiesett ebből a listából és te előrébb kerültél.) egyik barátnőm az ideiglenes felvételi listánál 80. volt és olyan sokan kiestek hogy felvették öt! :) Sok sikert!
2013. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utóirat: Ha elsőnek jelölted meg a sulit. de azt a szakot amit szertnél másodiknak, természetesen változtasd meg! A sorrend akkor is fontos ha egy iskolán belül jelölted meg. :)
2013. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. Az Ady Endre Gimnáziumban...
2013. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előzőválaszoló:az 1.válaszoló vagyok
2013. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekességként megjegyezném az Ideiglenes Rangsorokkal kapcsolatban, hogy módosításkor előbbre és hátrább is lehet kerülni + még az addig meglévő pontszámok is lecsökkenhetnek + meg is növekedhetnek. Ez utóbbi elég érdekes. Kérdés ez utóbbi hogy lehet?
2013. márc. 15. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
felvettek?
2013. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!