Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek minek menjek?...

Szerintetek minek menjek? Mentősnek vagy Vegyésznek. (a tantárgyak és amikben jó vagyok lent)

Figyelt kérdés
Én nem tudok dönteni a 2 közül. A Kémia, Biológia, Történelem, Német nyelv, Hittan, Magyar Irodalom. Ez a 6 tantárgy amiben a legjobb vagyok. Bírom a vért és a csúnya látványokat. A kémia a kedvencem (igaz még csak 7. osztályos vagyok)A Magyar Nyelvtant a fizikát és a matematikát "utálom". A kézügyességem nem valami jó, de sok dologra tudok figyelni. Szerintetek? Mennyi lehet körülbelül a fizetésük ezeknek a munkáknak? Ti mit javasoltok?
2013. márc. 31. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyész az keresett pálya. Gyógyszercégek kutató részlegei, vagy egyéb vegyipari cégek foglalkoztatják őket. Sokat keres..

Mentőtiszt...nos mentőszolgálatnál dolgozik, vagy kórházak sürgősségi osztályain. Nagyon kevés fizetésért. (kezdőként kb. a harmadát kapja mint egy szintén kezdő vegyész)

2013. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg is akarsz élni akkor vegyésznek
2013. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem!!! A vegyész már nem keresett szakma. Mentősként könnyebb elhelyezkedni, mert az egészségügyben hiány van szakemberből, ezt tudjuk. Az igaz, hogy ha egy vegyésznek sikerül elhelyezkednie, akkor valamivel többet keres egy mentősnél, de nem a 3-szorosát! A vegyésznek azonban szüksége van némi kézügyességre.

Ez a jelenlegi helyzet, de Te még olyan fiatal vagy! Ki tudja, mi lesz addigra, mire Te odakerülsz?

2013. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!