Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék színésznő...

Brigivagyok kérdése:

Nagyon szeretnék színésznő lenni, és nem tudom mit csináljak. Nem tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
tényleg nagyon szeretnék színésznő lenni és nagyon lelkes vagyok, de nem tudom, hogy lehetnék az. tudom, hogy vannak ilyen színésztanfolyamok meg hasonlók, de mi elég csórók vagyunk és anyuék meg nem szeretnének ilyenekre költeni szóval... 15 éves vagyok és nincs se pénzünk, se kapcsolatunk. tudna segíteni valaki?:)

2013. márc. 31. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
egyetemen tanulhatsz színművésznek, van államilag támogatott képzés is, de ne bizakodj azért túlságosan. óriási a túljelentkezés, csak akkor van esélyed főleg a támogatottra bekerülni, ha tényleg van tehetséged.
2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először le kéne érettségizni nagyon jó eredménnyel emelt szinten.. Magyar irodalomból és nyelvtanból és Énekből is fontos lenne. Nem ártana 1-2 nyelvből közép vagy felsőfokú nyelvvizsgát tenni.

Iskolában nincs fakultatív oktatás: színjátszó szakkör?

2013. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó énekhang, jó mozgás kötelező.

Ha SZFE-re jelentkezel, nem nézik az érettségi jegyeidet, csak, hogy megvan, de a nyelvismeret, nyelvvizsga fontos.

SZFE-re jelentkezel, első körben kell 15 vers, monológ, stb. Nagyon sokan jelentkeznek és nagyon sokan esnek ki, olyanok is, akik már több éve próbálkoznak. Sajnos ez az egyik olyan szakma, ami ismerettségekre épül :(

2013. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!