Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Énekes-színésznő szeretnék...

Énekes-színésznő szeretnék leni (nem színházban hanem tv-ben pl. mint Miley Cyrus[tudom, olyan nem leszek mert magyar vagyok ez meg az stb blabla. ], vagy Selena Gomez stb. ) Makón lakok. Hova menjek tovább tanulni lécci? Egy 7. -es lány

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Miley meg a többi ilyen kiscsaj rohadtul nem énekes- színésznő... Csak jó a menedzserük... Ne akarj olyan lenni, mint ők...
2009. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem ezt a választ vártam...
2009. nov. 8. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
www.gnm.hu <-ide!
2009. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Válaszd a "Tinitanoda" menüpontot!
2009. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

menj zeneiskolába.

közben meg kezdjél el énekelni egy amatőr együttesben, pl. föl lehet lépni művelődési házban, vendéglátóhelyeken.

ha jól megy ez éneklés, fel fognak figyelni rád.

2009. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, Magyarországon,ezzel a büdös életben semmire sem mész.....és 7.-es vagy ez még annyit változhat....

Nézd a magyar énekesnőket Pl...Zséda...Ő jól énekel,tehetséges de minek köszönheti hogy idáig is eljutott a Pénznek...lássuk be....Pénz nélkül..nem megyünk semmire ebben a szakmában..ez ne vegye el a kedved persze!:) Soha ne akarj olyan lenni mint más..

Milye vagy Selena..Ők gyerek koruk óta..csinálják ezt...

És nekik a szüleik...is elég befolyásosak..szval ennek köszönhetik...:] figyelj én 13 évesen szinésznő akartam lenni,most 24 éves vagyok és Jogász....szval..sztem ezt inkább válaszd hobbinak....

2009. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Miley*
2009. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Höhö álmodik a nyomor :D

12 évesen nekem is voltak terveim, de előbb-utóbb úgyis valami hasznosat kell csinálnod, ha meg akarsz élni belőle. :P

Amúgy én rühellem a csajt, tipikus médiaqrva...

2009. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi:]
2009. nov. 14. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Hello!

Ez pont rám is vonatkozik :)

Én is 7-es vagyok,szeretnék a tv-ben szerepelni énekes-színésznőként.

De magyarországon valahogy nehéz lenne világhírűnek lenni.Bár ha annyira tehetséges vagy,lehet hogy kirobbansz majd a többi országba is :))

Vagy költözz ki pár évre amerikába és ott dolgozz.pl. bébiszitterként.

És ha ott leszel híres,akkor máris megvan az a bizonyos világhírűség :))

Szóval szerintem halgass az álmaidra :)

És ne hagyd hogy bárki lerombolja őket.

Az előttem szólók se .

Minden lehetséges.

A kérdésedre visszatérve esetleg megasztárba menj el,meg ha beírod google-ba,hogy filmszerep meghallgatás vagy valami hasonló,sok dolog fog ott kijönni .

De rakhatsz fel videókat is a ntre,és majd csak valaki észreveszi,hogy milyen tehetség vagy,és hidd el,fel fognak karolni téged valami stúdióból.

pl. a playboy villa lányaiban (egy valóságsorozat a playboy villából.kendra.Brigitte.Holly.és Hugh Hefner életéről) Holly a playmate felfedezett egy csajt a myspace-en,és azóta ő is playmate lett,és világhírű.És ha nem lett volna fent Myspace-en,akkor ez most máshogy lenne.

Szóval minden lehetőséget ragadj meg,és ne törődj mások véleményeivel(kivéve,ha jókat mondanak).És el fogod érni amit akarsz :)

Bocsi,ez hosszúra sikeredett :DD

Hajrá csajok!

:))

2009. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!