Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-IK-n felsőfokú szakképzés...

ELTE-IK-n felsőfokú szakképzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Rendszergazda, web programozó el lehet ezekkel helyezkedni ?

2013. márc. 31. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak ezt végzed akkor is találhatsz vele állást, de a jobb helyeken állásoknál a diploma az alap, tehát nem téged fognak választani ezzel a végzettséggel. De lehet olyan hely ahol nem akarnak megfizetni egy képzett diplomást és beérik egy okj végzettségűvel is és akkor esélyes hogy felvesznek dolgozni. Ez a te ambícióidtól és persze képességeidtől, lehetőségeidtől is függ hogy elégedett leszel e egy ilyen munkával.

Másik variáció, van valamilyen műszaki diplomád vagy tanulsz ilyesmit és mellé szeretnéd ezt a végzettséget hogy tuti befutó legyél a munkaerő piacon. Ebben az esetben feltétlenül megéri.

2013. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg oe-bgk-n vagyok első éves, csak nem nagyon van kedvem tanulni, ezért gondolkodtam el a rendszergazdán.
2013. ápr. 10. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Tessék tanulni, ott ne hagyd a mérnöki képzést! Kibírod..egy műszaki diplomához képest egy okj papír egy nagy semmi. Bánni fogod, minél tovább húzod a dolgot annál nehezebb lesz. Mellette járj okj-re ha akarsz, de ne helyette!!
2013. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!