Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia és Kémia emelt...

Biológia és Kémia emelt szintű érettségivel hova mehetek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Az orvosit jelölöm be elsőnek, de kell néhány pótterv, gyógyszerészire nem szeretnék menni...
2013. ápr. 2. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Biomérnök, vegyészmérnök, gyógytornász, biosz-kémia alapszakok, majd tanár.
2013. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen egészségügyi szak, fogorvosi, talán állatorvosi?
2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Általános orvostudomány elvégzése közben ráérsz választani szakosodást (fogorvos, sebész, nőgyógyász stb stb stb). Ha csak ki nem peregsz közbe, nekünk sikerült :D :(

Azon kívül meg bármilyen egészségügyire mehetsz ha meg van az emelt sima ügy. Miskolcin van egy pár. [link]

2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ÁOK és a fogorvosi külön van.
2013. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért utasítod el a gyógyszerészetit? :) Csak kíváncsiságom kérdezem , én májusban érettségizem , és én oda jelentkeztem ,
2013. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az a baj,hogy nekem a gyógyszerészi pálya annyira nem teszik ... :/
2013. máj. 28. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó a gyógyszerész szakma. Én tavaly júniusban végeztem, és már augusztusban találtam munkát (Debrecen, TEVA), elég jól keresek. Nem bántam meg, hogy erre a szakra mentem: betegségek, beteg emberek mindig lesznek, így mindig van kereslet a munkánkra.
2013. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!