Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz-biosz érettségivel...

Földrajz-biosz érettségivel hol tudok továbbtanulni? Majd elhelezkedési lehetőségek Mo-n és külföldön?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen tovább lehet tanulni, de elhelyezkedni szinte sehol nem fogsz, ha csak azért választasz egy szakot, mert itt valaki éppen azt ajánlja.
2011. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért választanám pl az ELTE-TTK földrajz szakot, mert szeretem a bioszt és a föcit, de mindenhol azt olvasom hogy sehol nem lehet elhelyezkedni. Pedig nemazért mennék egyetemre hogy ne legyen normális munkám... külföldre is kimennék (amerika, olaszország, anglia)
2011. febr. 5. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem maximum tanárként tudsz állást kapni,sajna ez nem csak ennél a szaknál van így..
2011. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudom, régi kérdés, de...

ezzel a szakkal lehet menni geológusnak, biológusnak, földrajzzal turisztika is szóba jöhet...

2012. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!