Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Részt vett már vki ilyen...

Részt vett már vki ilyen tanfolyamot, érdemes egyáltalán, megbízható az oldal?

Figyelt kérdés
amit a [link] oldalon hirdetnek?

2013. ápr. 2. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:
az Europeople Bt.-ről van szó
2013. ápr. 2. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, nem tudom hogy milyen tapasztalataid vannak, munkavállalás, elhelyezkedés terén. egy biztos egy Bt által nyújtott ingyenes képzés, mai egy mezei bármelyik nyomtatványboltban kapható oklevéllel záruk, okj szám nélkül. Nos ez ennyit sem ér, gyakorlatilag 3600 Ft bevétel lesz a Bt-nek jelentkezőnként, te meg egy tapasztalattal leszel okosabb. Normális tudást és végzettséget így nem szerezhetsz, ez egy nagy semmi.
2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából van gazdasági szakmám, csak vmivel szeretném kiegészíteni, sztem az önéletrajzba is jól mutat,hogy van egy ilyen oklevelem, tisztába vagyok azzal,hogy másra nem igazán használhatom...
2013. ápr. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!