Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bp-n melyik webcam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovelyne kérdése:

Lányok! Bp-n melyik webcam studióba érdemes dolgozni ami megbízható is?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve dolgozok webcam studióba mint modell. Most úgy alakult a helyzet, hogy másik után kell nézzek.Hallottam sztorikat lányoktól akik átjöttek a mi studionkba,h nem fizették ki őket...Volt olyan ismerősöm akinek 200000-rel tartozott a studió,és az oldalakról sem lettek kiregisztrálva,h ne tudjanak más helyen dolgozni.Szeretnék olyan helyen, dolgozni ahol nincs lehúzás,sumákolás és a pénzemet ki is fizetik.Ha esetleg tudtok ötleteket, hogy melyik studiónál érdemes próbálkozzak azt megköszönném!


Kérem csak az válaszoljon aki már dolgozott webcam studióba és tudja is miről szól ez az egész.Rosszindulatú,okoskodó,hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi.



2013. márc. 26. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Válassz rendes szakmát..
2013. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kielégítő válaszadást de nem fogok szarért-hugyért dolgozniés éhen dögleni ebben az országban...Ha neked ez jó így dolgozz éhbérért.Amúgy ha tudnál olvasni és értelmezni, ajánlom figyelmedbe az alsó két mondatot,gondolom elkerülte a figyelmedet.:)
2013. márc. 26. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mia*asznak várod, hogy neba**zanak át, meg nelegyenek hasonló sunnyogások,maradj a szakmádban, nyilván nemértesz máshoz:)
2013. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy te egy egyszerű szakmában hol keresel 200ezret egy hónapba színjátszással.Ha megtudod csinálni megtapsollak!Amúgy meg mindenkinek szíve joga mivel keresi a kenyerét nekem sem ez a legfőbb életcélom, de mivel nincs mögöttem anyuci apuci aki pénzelne vagy bárki aki segítene,magamat kell eltartanom.Uram bocsássa meg nem fogok 60 ezerért dolgozni mekibe vagy tescoba amiből még az albérletemet sem tudnám fenntartani.De minek is magyarázok itt neked aki nem volt soha sz@r helyzetben honnan is tudná.Ha Magyarországon erre van igény ebből lehet megélni így hát ezt csinálom.
2013. márc. 27. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Te biztos jobban tudod..
2013. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Nálad biztosan jobban!
2013. ápr. 1. 14:17
 7/8 anonim válasza:
En egy XII keruletben levo studioba jarok dolgozni Ott ilyen nem fordulhat elo, ugyanis az osszes lany (en is) kozvetlenul kapja a penzt a weboldalaktol. Mi, akik oda jarunk fizetunk a studionak berleti dijat. Kicsit korrektebb felallas mint amit emlitettel, plusz a studio itthoni viszonyok kozott szerintem az egyik leg.. ha nem a legszinvonalasabban felszerelt es kialakitott hely.
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dormi2 válasza:
dolgozz magad! akkor nem fognak lehúzni, és akkor nem fognak neked tartozni!
2018. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!